Large_BRAHMI

 BRAHMI -Poprawia pamięć i koncentrację

Zastosowanie

- Umiarkowane problemy z pamięcią i uczeniem.

- Umiarkowane problemy z pamięcią i uczeniem spowodowane intoksykacją (leki, substancje     uzależniające i toksyny chemiczne ze środowiska).

- Poprawia różne funkcje umysłowe bez względu na wiek czy stan zdrowia, zwiększa wigor.

 • Brahmi – poprawia pamięć i koncentrację.

 • Producent:Brainway
 • Kategoria:PRODUCENT » Brainway
 • - /5 (recenzji:0)


Cena: 49,20 zł
szt.
  Poleć produkt

  Brahmi – poprawia pamięć i koncentrację (wysiąg z liści Bacopa Monniera L.)

   

  Opis – Brahmi jest preparatem przeznaczonym dla osób z problemami z pamięcią, koncentracją i uczeniem się, nawet gdy spowodowane są intoksykacją (lekami, substancjami uzależniającymi i toksynami chemicznymi ze środowiska). Poprawia również funkcje umysłowe bez względu na wiek czy stan zdrowia, zwiększa wigor.

   

  Opakowanie: 100 kapsułek / 100 mg

  Substancje czynne preparatu – bakozydy (Bakozydy są wyciągiem z nadziemnych części rośliny bacopa monniera L., która występuje na bagnistych terenach regionów tropikalnych i subtropikalnych całego świata. 98% produkcji na cele farmaceutyczne pochodzi z Indii. Zastosowanie bacopy w Indiach ma ok. 5000 lat tradycji. Bakozydy mają jeszcze inny wpływ na regenerację komórek mózgu, które nie został dotąd wyjaśniony.) A, B, C ograniczają odkładanie się odpadów metabolicznych i innych substancji toksycznych w komórkach mózgowych. Wysoka koncentracja odpadów metabolicznych stanowi przyczynę najróżniejszych problemów związanych z funkcjami umysłowymi oraz główną przyczynę demencji starczej (choroby Alzheimera).

   

  Przeznaczony: dla osób cierpiących na zapomnienia i pogorszenia pamięci, obniżoną umiejętność uczenia się, spowolnione reakcje, otępienie psychiczne, zniedołężnienie umysłowe oraz uszkodzenie funkcji umysłowych na skutek zażywania leków (antypileptycznych, antydepresantów i leków nasennych) lub narkotyków.

   

  Dawkowanie: Przyjmować 2 – 3 kapsułki dziennie po posiłkach

   

  Ostrzeżenia: Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci do 10 lat, kobiet ciężarnych i karmiących. Działanie preparatu przejawia się zazwyczaj po 15 – 20 dniach. Preparat można zażywać dłuższy czas. Stosowany z którymikolwiek lekami nootropowymi lub substancjami odżywczymi może doprowadzić do wzajemnego wzmożenia ich działania, dlatego stosując więcej preparatów, należy zwracać uwagę na dawkowanie i w razie potrzeby je zniżyć. Brahmi posiada również doskonałe działanie w usuwaniu substancji toksycznych z tkanki mózgowej i potrzymuje rozszerzanie się naczyń krwionośnych.

   

  Działania niepożądane: Podczas stosowania z substancjami nootropowymi (np. ginkgo, biloba, piracetam itp.) może wystąpić podrażnienie i bezsenność. 

   

   

  Skład:

  Jedna kapsułka:

  Porcja dzienna (3 kapsułki):

  ZDS*

  Wyciąg z liści Bacopa Monniera L.

  100 mg

  300 mg

  -

  Żelatyna

  45 mg

  135 mg

  -

  Opakowanie zawiera 100 kapsułek o masie netto: 14,5 g

  Ilość porcji w opakowaniu: 33,3

  *ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie